Udog Ponožky biele zimné

28,29

S/ML/XL
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Zimné cyklistické ponožky UDOG riešia všetko, čo je dôležité pri jazde v chladných podmienkach. Tepelná regulácia, odvod vlhkosti a priliehavý strih zabezpečujú maximálny komfort, zatiaľ čo absencia PFAS robí z týchto ponožiek ekologickejšiu voľbu. Vhodné pre každého jazdca, ktorý vyžaduje spoľahlivý materiál a dlhodobú odolnosť.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

  • 70 % merino vlna / 25 % polyamid / 5 % elastan – vďaka tejto zmesi sú ponožky pevné, pružné a odolné voči opotrebovaniu.
  • Merino vlna má prirodzené izolačné vlastnosti. Udržiava nohy v teple aj pri nízkych teplotách. Vlákna efektívne regulujú vlhkosť, odvádzajú pot a udržujú nohy suché aj pri intenzívnej jazde. Na rozdiel od syntetických materiálov merino vlna neabsorbuje pachy, čo znamená, že ponožky zostávajú svieže aj po dlhých hodinách v sedle.
  • Polyamid spevňuje celkovú štruktúru a zabraňuje rýchlemu opotrebovaniu pri kontakte s cyklistickými tretrami.
  • Elastan zaisťuje optimálne priliehanie k nohe, bez toho, aby ponožky tlačili alebo skĺzavali.
  • Ponožky neobsahujú PFAS (perfluórované zlúčeniny), ktoré sa bežne používajú v priemyselných úpravách textílií, no majú negatívny vplyv na zdravie a životné prostredie.
  • Priliehavá konštrukcia s aktívnou kompresiou zaisťuje rovnomerný tlak na chodidlo podporuje cirkuláciu krvi, čím znižuje únavu počas dlhých jázd
  • štruktúra pletenia sa prispôsobuje tvaru nohy a udržiava stabilitu aj pri dynamickej jazde.
  • Päta a špička sú spevnené odolnejšou priadzou, čím sa predchádza rýchlemu opotrebovaniu.
  • 19 cm manžeta chráni lýtko pred chladom a poskytuje stabilné uchytenie bez skĺzavania.
  • Vyrobené v Taliansku
Šport / použitiecyklistika
Pohlavie / typunisex
Farbabiela
Sezóna / obdobiezima
Materiál70 % merino vlna, 25 % Polyamid, 5 % Elastan
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...